Doelstelling “Club van 100” s.v. Dussense Boys
De Club van 100 stelt zich als doel het in stand houden, dan wel het bevorderen van het amateurvoetbal in het dorp Dussen voor zowel jong als oud, die lid zijn van Dussense Boys.
De Club van 100 wilt dit realiseren door zoveel mogelijk mensen, die Dussense Boys een warm hart toedragen, bij elkaar te brengen waarbij geld wordt ingezameld ten goede van Dussense Boys.
Het ingezamelde geld is onder meer bedoeld voor activiteiten en investeringen in de accommodatie van s.v. Dussense Boys. Bij voorkeur met een innovatief karakter. Het is bij de Club van 100 niet de bedoeling de voetbalvereniging te steunen in de reguliere uitgaven. De Club van 100 wil de vereniging juist steunen in die zaken waar de clubbegroting niet in voorziet.
Wij denken dan aan bijvoorbeeld:
- Ondersteunen van de activiteiten van de jeugdafdeling (voetbalclinic etc)
- Aanschaf van sport –en oefenmateriaal;
- Ondersteunen van creatieve ideeën van onze leden.
Naast het inzamelen van geld heeft de Club van 100 toch ook duidelijk een sociale functie. Het is de bedoeling dat een klein gedeelte van de inkomsten terugvloeit naar de leden zelf d.m.v. een jaarlijkse bijeenkomst met een hapje en een drankje.
Het lidmaatschap van de Club van 100 zorgt voor extra betrokkenheid bij onze voetbalclub.
Voor wie bestemd?
Zowel bedrijven als particulieren kunnen lid worden van de Club van 100.
Als norm geldt voor particulieren een bijdrage van € 50,– en voor bedrijven een bijdrage van € 100,– (meer mag uiteraard)
Hoe kan ik deelnemen?
Je kunt deelnemen aan de Club van 100 door bijgaand inschrijfformulier in te vullen en dit vervolgens op te sturen / mailen naar de secretaris.

Dit formulier is verkrijgbaar via bovenstaande download button, of via 1 van de bestuursleden van de Club van 100.
Het bestuur van de Club van 100 bestaat uit:
Robert Buser | Voorzitter |
Wil Verbunt | Penningmeester |
John van Velthoven | Secretaris |
Gerrie van Biesen | Bestuurslid |
Ad Valk | Bestuurslid |