Sign In

Remember Me

Stem op s.v. Dussense Boys voor de Rabobank Clubkas Campagne

Afgelopen jaren konden verenigingen en stichtingen meedoen aan de Rabobank Fietstocht om een bijdrage bijeen te fietsen voor de vereniging.

Helaas is de Rabobank gestopt met deze activiteit. Als vervanger zijn zij de Rabobank Clubkas Campagne gestart.

De komende weken kunnen leden van Rabobank Altena stemmen !!!
Stem op Dussense Boys

logomail

De Rabobank Clubkas Campagne

Rabobank Altena stelt € 50.000,- beschikbaar als extra ondersteuning aan het lokale verenigingsleven. Leden van Rabobank Altena beslissen van dinsdag 9 mei tot en met maandag 22 mei 2017 hoe deze bijdrage wordt verdeeld. Alléén leden kunnen in deze periode hun stem uitbrengen op de club die zij een warm hart toedragen.

Hoe meer stemmen er op een vereniging of stichting worden uitgebracht, hoe hoger het bedrag dat deze vereniging of stichting ontvangt.

Elke klant van Rabobank Altena (ouder dan 17 jaar) die lid is van de bank mag 5 stemmen uitbrengen (waarvan maximaal 2 op eenzelfde vereniging).

De leden van de bank krijgen automatisch via de mail een uitnodiging om te stemmen.

Leden hoeven geen lid te zijn van de vereniging waarop ze stemmen, dus overtuig je familie, vrienden en kennissen om ook te gaan stemmen op Dussense Boys en andere Dussense verenigingen/stichtingen.

Stem op Dussen !

Rabobank-clubkas

Leave a Reply